TOPlist
 

Tisk - tiskové studio

          ..... nabízí širokou škálu služeb v oblasti tisku a přípravy tiskovin, výroby hlavičkových papírů, zajištění různých druhů vazby - knižní, termo, kroužková, pevná, lepená, šitá, volná...aj. kompletace zakázky i mnoho dalších služeb. Přípravu tiskovin řešíme na přání zákazníka. Sesazování textu, kontrola textu, práce s obrázky, digitální retuš, umístění obrázků, vsazení log, - např. ceníky, nápojové a jídelní listy pro restaurace a hotely, inzeráty, brožury, katalogy, letáky a plakáty na akce, zajištění ofsetového tisku při velkých objednávkách.


Tiskové studio Hruška je schopno připravit od jednoho kusu zakázky po mnohatisícové počty tisků. Umíme si poradit se standardními vizitkami, kalendáříky, vyrobíme Vánoční i univerzální přání, žertovné a veselé kartičky, PF-ka, plákáty, svatební oznámení a mnoho dalšího co Vám na mysl přijde a to vše v provedení černobílém i plnobarevném, jednostranném i oboustranném, běžném standardním i luxusním provedení..

Zajistíme velkoformátové tisky bill a big - boardů včetně zajištění výlepu, velké tisky nejrůznějších velikostí až po formát A0.

Samozřejmostí jsou i tisky na speciální materiály jako jsou samolepící vinyly, samolepící papíry, speciální fólie jednostraně průhledné pro polep oken dopravních prostředků nebo výloh a oken, auto plachet na kamiony a přívěsné vozíky, potisk textilních i umělých plošných materiálů - např. velkoplošných banerů, praporů, zakrývacích textílií (zakrytí lešení)...a další.
Stačí nás jen zkontaktovat a technologické řešení už nechte na nás...!!


Vyberte si...: vizitky, kalendáříky, jmenovky, přáníčka, žertovné karty, plakáty, katalogy, letáky, samolepky, drobné knížky a brožury, dopisní papíry a obálky s logem, firemní účtenky a doklady, reklamní předměty - trhačky, firemní noviny a časopisy, technické samolepky s údaji a kontakty, vlastní etikety - např. na láhve s nápoji (víno), potisk CD a DVD, originální obaly na zboží a průvodní listy, fotografie, akcie a dárkové poukázky či šeky, výroční podnikové zprávy.....


Hruška Vám ušije reklamu na míru.

.....Zavolejte, napište a přesvědčte se sami....

info@studiohruska.cz

+420 721 41 18 15

 

Nahoru   /    Home
naše nabídka

Sídlo:
Jan Hruška
Rabštejnská 49, Plzeň

Provozovna:
Grafické studio Hruška
V malé Doubravce 27/1242
Plzeň

+420 721411815
.........

info@studiohruska.cz